Proje Yönetimi

MDK da siz müşterilerimiz adına yürütmekte olduğumuz tüm işler birer çözüm olarak görülür ve bu çözüm sonuca ulaşana kadar tüm süreç proje yönetimi konsepti ile yönetilir.

 

Sonuç itibarı ile tüm sürece dahil olan tasarım, satın alma, kalite, üretim adımları ve bu iş adımlarının projeye süre ve maliyet olarak etkisi  ayrı fakat ilişkili konular olarak ele alınır.

 

Sürecin riski, yapılan ilk planlamaların ertesinde dizayn süreci bitene kadar,  tasarım gözden geçirmeler ile azaltılarak minimize edilir, tüm aktiviteler planlanır ve gerçekleşmesi buna göre izlenir. Sonuçta tüm projelerde her zaman toplam risk ve buna bağlı detay riskler mevcuttur.

Önemli olan; bu risk adımlarını tüm proje adımlarına bağlı olmak üzere önceden tespit etmek, planlamak ve izlemektir. Oluşabilecek gecikme ve hata ile sonuçlanabilecek konuların en baştan tespit edilmesi ve buna göre gerekli önlemler ve bilgilendirmelerin yapılması ile yeniden süreçler gözden geçirilebilir.

 

Bunu garanti altına almak, MDK da proje yönetimi, müşteri ilk ilişkiden başlayıp ürünün müşteriyi tatmin edecek şekli alacak şekilde  oluşması ile gerçekleştirilir.


$baslik
$baslik
$baslik