Müşteri Tatmini

MDK ekipleri, ihtiyaç duyduğunuz ürünü anlama konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterimiz olarak yapmanız gereken arkanıza yaslanmak ve nihai olarak ne istediğinizi söylemektir.

 

Hangi ürün için bir çözüm istenirse istensin önemli olan sizi dinlemektir. Bu şekilde nihai ürününüze ne kadar katma değer istediğinizi anlayabiliriz.

 

Size sunacağımız makina ve sistemlerin tüm alt detaylarını, müşteri tatmini açısından  sınıflandırarak olmazsa olmazlarını, olursa daha iyi olurlarını ve ekstra önemli özelliklerini belirleyerek çözüme yansıtıyoruz. Bu şekilde yapılacak fiyatlandırma da optimize edilmiş fiyat olacaktır. Yani olmazsa olmazlara sahip  üstün kaliteli ürünümüz, gereksiz yere abartılmış fonksiyonlardan arındırılmış yalın bir çözüm olarak karşınıza çıkacaktır. 

 

Olmazsa olmazların eksik uygulandığı bir ürün genel anlamda başarısız olacaktır. Böylece kullanımı kolay ancak sonuçta sıkıntılarla  karşı karşıya kalabilecektir. Bu da müşterimizin, bir tedarikçi olarak kendi müşterisi karşısında etkili ürünlere sahip olmasında eksikliklere yol açacaktır.

 

Sonuçta, size sunulan tüm ürünlerin kalite ve verimliliklerini kendi prosesinizde kullanmaya başladığınızda göreceksniz.