Yeni Konseptler Oluşturmak

MDK nın sahip olduğu bir diğer yetkinlik istenildiği takdirde yeni konseptler oluşturabilmektir. Günümüzde ürün modifikasyon yönetimi çok önemlidir. Tesislerinizde ürettiğiniz parçaların çok çeşitli versiyonlarını üretiyor olabilir ya da gelecekte üretebileceğinizi düşünebilirsiniz.

 

Bunun dışında  uluslararası bir firma olabilir ve dünyadaki farklı tesislerinizde benzer kategori ve fonksiyonları değişik versiyonlarda üretmeniz gerekebilir. Bu durumda MDK size özel çözümler sunup birbirine geçişli ürününüzün farklı versiyonlarını üretecek makinaları  birbirine geçişli şekilde modüler olarak  tasarlayıp üretebilir.

 

Örnek vermek gerekirse;

Bir ürünün belli bölgelerini bazı OEM lere işleyip bazı OEM ler için brüt bırakıyor olabilirsiniz  ya da aynı OEM in farklı  versiyonları için aynı şeyler geçerli olabilir. Bu ve bunun gibi değişik işlemler farklılığı gerekebilir ve bunları farklı tesislerinizde de üretebilirsiniz. Bunlar için farklı sistem ve makina versiyonları öngörüp tasarlayabilir ve bunları sizin için üretebiliriz. Her tesisinizde muadil ürünler kullanmanın getirdiği farklılığı sinerji, devreye alma & eğitim maliyetlerinin minimize edilmesi, bir tesisten başkasına makinaların gönül rahatlığı ile taşınmasını vb. yaşayabilirsiniz.